Szczyl pokaże w Poznaniu czym jest „Polska Floryda”

Opublikowano: 17/01/2022
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Słońce w środku zimy! 11-lutego natomiast Poznań stanie się „Polską Florydą”! W ramach trasy promującej debiutancki album stolicę Wielkopolski odwiedzi Szczyl. Młody raper swoją entuzjastycznie przyjętą, pierwszą płytę zaprezentują na żywo we wnętrzach klubu Tama.

Szczyl wyrusza w trasę promującą debiutancki krążek. “Polska Floryda” to szczere refleksje, wrażliwy storytelling i romantyczne motywy w atmosferze nadmorskiego luzu. Posłuchaj na żywo i ucieknij myślami daleko, jeszcze przed nadejściem wiosny! Szczyle mają w łapach cały świat!

Szczyl to powiew młodości, wrażliwości i nadbałtyckiego luzu na rodzimej rap scenie. Stylistyczna różnorodność, wyróżniający się wokal i artystycznie dopracowane teledyski to tylko część elementów, którymi Szczyl pozytywnie zaskakuje do tej pory.

Teraz natomiast przyszedł czas, by album „Polska Floryda”, czyli jedną z najlepszych zeszłorocznych rapowych płyt usłyszeć także na żywo. W Poznaniu najlepszą ku temu możliwością będzie premierowy koncert zaplanowany na piątek 11-go lutego w klubie Tama.

Szczyl – Polska Floryda: Poznań

Kiedy? 11.02.2022, godzina: 19:00
Gdzie? Tama, ul. Niezłomnych 2, Poznań
Bilety: od 65 PLN na https://goingapp.pl/wydarzenie/szczyl-polska-floryda-poznan/luty-2022
Organizator: Crane Agency

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: