Numer Raz i Jarecki są „Serio” w singlu DJ’a BRK

Opublikowano: 22/12/2023
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

DJ BRK zaprezentował singiel „Serio”, w którym gościnnie pojawiają się Numer Raz i Jarecki. Rzadko słyszany raper, a obecnie dziennikarz radiowy, o nagraniu utworu z pochodzącymi z Opola twórcami, mówi jak o spełnianiu marzeń, a my otrzymujemy bardzo udany numer. Szkoda, że tylko jeden.

Numer Raz długogrającego, solowego albumu raczej już nie wypuści. Zamiast tego współtwórca nieistniejącego już Warszafskiego Deszczu swoją rapową zajawkę nadal realizuję pojawiając się gościnnie w utworach innych twórców. Najnowszy z nich, „Serio”, ukazał się w dniu wczorajszym. Gospodarzem utworu jest odpowiadający za brzmienie DJ BRK, a osobiste zwrotki Numera Raz refrenem przerywa Jarecki. W efekcie otrzymujemy bardzo udany singiel. Niestety, nie zwiastujący niczego więcej.

„Na święta trzeba spełniać swoje marzenia. Dla mnie jednym z takich marzeń było nagranie wspólnego kawałka z DJ BRK i z Jarecki. Udało się 😀🔥👑 dziękuję Wam Panowie. Mam nadzieję, że jest dla wielu ludzi bedzie to jakieś światełko w tunelu i trochę pozytywnych wibracji. Rozświetlać ciemność to moja misja. Miłego słuchania”

– Numer Raz

„Razem z Numerem Raz i Jareckim zrobiliśmy jakiś czas te piękną piosenkę. Długo zastanawialiśmy się na jakim projekcie ma się pojawić aż w końcu postanowiliśmy Wam to po prostu pokazać. Piosenka bardzo dobra do spacerów z psem”.

– DJ BRK

(Fot. główna – źródło: media społecznościowe Artystów)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: