Sasquatch prezentuje „Hejterbraga”

Opublikowano: 22/12/2023
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Pod koniec roku swojej premiery doczekał się długo przygotowywany album Sasquatch’a „Hejterbraga”. Długo wyczekiwany materiał spod szyldu Inicjatywy powstał prawie w całości na bitach Rane i ze skreczami DJ’a Lolo. Płytę promuje klip do numeru „Koniec Drugiego Rozdania”.

Z Sasquatch’em słyszeliśmy się całkiem niedawno, bo w październiku tego roku. Wypuścił on wtedy numer „Antydepresant”, w którym poruszona została, niezwykle w ostatnim czasie aktualna, kwestia zdrowia psychicznego. I mądry to był kawałek, kozacko złożony, dobrze nawinięty. I Rane na bicie był, a wiadomo, że to zawsze gwarancja hip-hopu.

Jak się okazuje, Sasquatch postanowił nas zaskoczyć i zaatakować z przyczajki. Jego album „Hejterbraga” niespodziewanie ma dziś swoją premierę. Pierwotnie materiał miał się ukazać w marcu 2021, a zapowiadał go numer „Ghost Rider”, który w sieci znalazł się już we wrześniu 2020. Klasycznie zadziałał jednak 5 element hip-hopu i dopiero dziś do „Ghost Ridera” dołączyła reszta numerów z „Hejterbraga”.

Album liczy łącznie 15 numerów. Bity w znacznej większości wyprodukował Rane, który jest też jedyny rapującym gościem na płycie. Wyjątkiem, jeśli chodzi o produkcję, są „Samochodu Wuja Sama”, za które odpowiedzialny jest RTN. Skrecze na „Hejterbraga” to z kolei zasługa DJ’a Lolo. Jeśli chodzi o klipy, póki co na kanale Inicjatywy siedzi jeden, do numeru „Koniec Drugiego Rozdania”.

Sasquatch – Hejterbraga

1. Sprawdź to LP
2. Blitzkrieg
3. Ja szamię
4. Ghostrider
5. Pasja ft. Rane
6. Uwaga!!! (skit)
7. Hejterbraga
8. Siała baba mak 2
9. Nie jesteśmy tacy sami
10. Wracam do gry
11. Bezstresowe wychowanie
12. Żmije ciągle syczą
13. Skratch dizaster
14. Samochody wuja Sama
15. Koniec drugiego rozdania

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: