O.S.T.R. i Green z bonusowymi zwrotkami na winylu „JACANABICIE”

Opublikowano: 06/03/2024
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Łysonżi, Ninjah, Skorup i Jaca uruchomili preorder limitowanego winyla „JACANABICIE”. Wraz z nim, na kanale Aloha Entertainment pojawił się singiel „Inspiracje” w wersji deluxe. Numer wzbogacony jest o zwrotki O.S.T.R.’a oraz Greena.

Album „JACANABICIE”, nagrany przez Łyonżiego, Ninję i Skorupa na bitach Jacy, miał swoją premierę 24 stycznia. Słuchacze dostali swoje fizyczne egzemplarze w formie CD, a całość materiału wylądowała również w serwisach streamingowych. Jeśli jednak myśleliście, że to koniec promocji płyty, wydanej pod szyldem Aloha Entertainment, to byliście w błędzie.

Dziś Łysonżi, Ninjah, Skorup i Jaca sprawili nam podwójną niespodziankę. Po pierwsze, ruszył preorder limitowanego winyla „JACANABICIE”. Opcje kolorystyczne są dwie – czarna i czerwona. Każda z nich będzie ręcznie numerowana i wytłoczona w ilości 130 sztuk.
Po drugie, na winylu „JACANABICIE” pojawi się wersja deluxe numeru „Inspiracje”. W oryginale, obok gospodarzy. pojawił się w nim Proceente. W nowej wersji swoje zwrotki dorzucili także O.S.T.R. i Green. Poza tym, że „Inspiracje deluxe” znajdą się na winylu, trafiły one dziś również do ogólnego odsłuchu w sieci. Opatrzone zostały animacją, autorstwa Ninjy.

Wysyłka winyla „JACANABICIE” zaplanowana jest na 15 maja. Swój egzemplarz zamówisz na stronie Aloha Entertainment.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: