Odprawisz KASTĘ w ostatnią podróż?

Opublikowano: 02/03/2021
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Jeśli mówimy o ikonach i protoplastach naszej sceny, nie można pominąć postaci Waldemara Kasty. Wrocławianin zapisał się na kartach polskiego hip-hopu wielkimi literami i właśnie nagrywa swój pożegnalny album.

Jeśli mówisz o sobie głośno, że jesteś słuchaczem rapu, ale nie kojarzysz twórczości Wall-E’ego, doedukuj się! Założyciel legendarnego K.A.S.T.A. Składu i współtwórca GTW to prawdziwy człowiek renesansu. Waldemar Kasta to nie tylko raper, ale także wokalista, aktor oraz konferansjer związany z federacją KSW.

Jak mówi znane przysłowie, trzeba wiedzieć, kiedy zejść ze sceny niepokonanym. W uznaniu Waldemara Kasty ten czas właśnie nadszedł. Raper ogłosił, że nagrywa pożegnalną płytę! Z tej okazji ogłosił konkurs, a jego treść brzmi następująco:

„Wyobraź sobie że to koniec. To ostatnia droga. Odprowadzasz przyjaciela. Musisz wygłosić pożegnalną mowę. Jesteś rapperem, a zatem wiesz co robić. @fidser_nght postarał się aby podkład muzyczny był zgodny z testamentem. Dlaczego konkurs ? Bo jeśli drill’ujesz coś więcej niż wiśnie-to być może znajdziesz się na feat na pożegnalnym albumie Kasta. P.S Chodzi oczywiście o moją emeryturę /symbolicznie mój pogrzeb rapowy. Mowę pożegnalną w formie drill’owej zwrotki wyślij na kasta13@gmail.com”.

Kasta swój konkurs ogłosił w dniu dzisiejszym wraz z publikacją beatu, pod który chętni mają nagrać swoje zwrotki. My z kolei czekamy na dalsze informacje odnośnie ostatniego albumu Waldemara Kasty.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: