Odys zaprasza na debiutancki „OFFTOP”

Opublikowano: 25/08/2023
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Odys, chociaż świeżakiem na scenie nie jest, nadchodzi z debiutanckim albumem „OFFTOP”. Nagranym przy wsparciu, m.in. Gedza, Dwóch Sławów i Miłego ATZ, a od tygodnia zapowiadanym kolejnym teledyskiem. Tym razem nakręconym do utworu zatytułowanego „EJ STOP”.

Odys na scenie zaistniał jako producent przedstawiający się ksywą LOAA. Aktualnie natomiast utalentowany twórca chwycił także za mikrofon, a swoje produkcję, w których odpowiedzialny jest już zarówno za warstwę muzyczną, jak i tekstową, podpisuje właśnie jako Odys. I również pod tym pseudonimem ukaże się debiutancki album absolwenta Red Bull Music Academy. Zatytułowany „OFFTOP”, a od tygodnia zapowiadany kolejnym singlem, czyli zobrazowanym teledyskiem utworem „EJ STOP”, za którego reżyserię odpowiedzialni są Gomie The Homie, kamcikkk i Weronika Biniek.

„EJ STOP” to jeden z trzynastu utworów, jakie znajdą się na albumie „OFFTOP”. Przy nagrywaniu debiutanckiej płyty Odysa wsparli Gedz, Miły ATZ, DJ Zeten, Michał Anioł, Dwa Sławy oraz PJ Cake. Premierę wydawnictwa zaplanowano na 15 września, preorder znajdziecie odys.world, a więcej o samym Odysie dowiecie się w tym miejscu.

ODYS - OFFTOP

Odys – OFFTOP

 1. SEQUENCER
 2. NIHIL NOVI (feat. Gedz)
 3. DOROSŁY CZŁOWIEK
 4. EJ STOP
 5. BAMBAM
 6. NIE WYGŁUPIAJ SIĘ (feat. Miły ATZ)
 7. MI TO TU LATA (feat. DJ Zeten)
 8. JES NAJS (feat. Michał Anioł)
 9. ELEMENT (feat. Dwa Sławy)
 10. PANAMA (Interlude)
 11. FALE
 12. KOSMOS
 13. DOLCE VITA (feat. PJ Cake)

(Fot. główna – kadr z video „EJ STOP”)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: