OER „Definicja Brzmienia” – szczegóły producenckiego albumu

Opublikowano: 22/11/2017
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Swoją definicję brzmienia producent OER ze składu B.O.K. przedstawi nam już 15 grudnia. Wtedy to na sklepowe półki trafi jego producencki materiał zatytułowany „Definicja Brzmienia”.
Znajdziemy na nim numery z gościnnymi udziałem m.in. Łony, Grubsona, Ero JWP/BC, Bisza, Wygi i Kuby Knapa.

Zapowiada się bardzo ciekawie. Z postu jaki w dniu wczorajszym OER opublikował na swoim profilu Facebook dowiedzieć możemy się również, że na krążku oprócz wyżej wymienionych znajdą się również twarze młodego pokolenia jak np. Flojd, Bokun, Somp czy duet Dwa1nadobę. Poza wyżej wymienionymi raperów na płycie udzielili się wokalnie Kay z B.O.K oraz Mery Spolsky oraz zaproszeni przez OERa didżeje.

„Ostatni miesiąc byłem wyjęty z życia 👽 Powoli wracam, a razem ze mną efekt prawie 2 letniej pracy 💪 Oczywiście nie siedziałem nad płytą 24 na dobę przez ostatnie ponad 720 dni. Wszystko się przeciągało przez odległe terminy i kolejki priorytetowe każdego z artystów. Najbardziej cieszę się z tego, że każda z kolaboracji wyszła naturalnie, z obopólnego szacunku i chęci (u niektórych od dawna) zrobienia czegoś razem. Zamykam tą płytą pewien rozdział i jednocześnie otwieram nowy, bardziej świadomy ale jednocześnie „poszukujący” rozdział na mojej muzycznej drodze 😉”napisał o powstaniu „Definicji Brzmienia” jej autor. 

Producencki materiał OERa jak dotąd promowany był dwoma singlami. Luźnym numerem nagranym z Wudoe pt. „Klucze do miasta”, który nie znajdzie się ostatecznie na albumie:

oraz numerem „Rudeboy Stance” stworzonym wraz z Grubsonem i Promoe, o którym szerzej pisaliśmy Wam w tym miejscu:

Okładka „Definicji Brzmienia” OERa prezentuje się natomiast następująco:

Więcej informacji na temat „Definicji Brzmienia” otrzymać mamy już wkrótce. W najbliższych dniach otrzymać powinniśmy również kolejny singiel promujący oraz możliwość zamówienia preorderu albumu. Sklepowa premiera producenckiego krążka OERa zaplanowana została na dzień 15 grudnia 2017. 

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: