„Off The Rails”- nowy album Snak The Rippera

Opublikowano: 05/08/2018
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Już za kilka dni swoją premierą będzie miała długo oczekiwana najnowsza płyta kanadyjskiego rapera i writera powiązanego z ekipą Stomp Down Killaz, Snak The Rippera, kryjąca się pod tytułem „Off The Rails”.
Dlaczego długo wyczekiwana? Albowiem pierwsze wzmianki związane z tym wydawnictwem miały miejsce już ponad rok temu, a od tego czasu pojawiło się aż pięć singli, jeśli w to zestawienie wliczyć bardzo emocjonalny kawałek „Ashes”, początkowo wypuszczony jako tzw. luźny strzał, jednak finalnie zamieszczony na najnowszym krążku.

Na „Off The Rails” będzie się składać szesnaście numerów, w których obok samego autora usłyszymy takie postaci jak Ra The Rugged Man, ILL Bill, Reef The Lost Cauze, Jaclyn Gee, Tiago Vasquez, Rittz, Young Sin i Evil Ebenezer. produkcją natomiast zajeli się C-Lance, Jamie Kuse, Starkore, Marco Polo, Vokab, J57, DJ Danetic będący dj`em w ekipie Snowgoons, a także sam Snak, którego autorstwa jest beat do numeru „Hour Glass”. Album ukaże się w sprzedaży 16 sierpnia jednak europejska dystrybucja, za którą odpowiedzialni są Goonsi , będzie przesunięta o cztery dni na dzień 20 sierpnia. Nie do końca wiemy wynikiem czego jest taka sytuacja, jednak możemy domniemać, iż jest to spowodowane dostarczeniem nośników fizycznych z Kanady do sklepu Goonsgear mieszczącego się na terenie Niemiec. Czekamy z niecierpliwością cóż Snak The Ripper nam zaoferuje na najnowszym projekcie i oczywiście was też zachęcamy do sprawdzenia „Off The Rails” po premierze.

 

 

 

TRACKLISTA

1.Off The Rails
2.Say My Name
3.I Ain`t Dead
4.Knuckle Sandwich feat. Ra The Rugged Man
5.I`m Good
6.Real Drugs
7.Hour Glass feat. Young Sin and Evil Ebenezer
8.All Out feat. Rittz
9.Ashes
10.Baby Boy feat. Jaclyn Gee
11.Driftin
12.Shania Twain feat. Jamo Gang
13.Criminal Ideas feat. Ill Bill and Reef The Lost Cauze
14.Paid Up
15.Highs and Lows feat. Tiago Vasquez
16.Lesson Learned

SNAK THE RIPPER

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: