„On The Spot 2”, czyli DJ Cube zwiedza LA

Opublikowano: 17/09/2022
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Pamiętacie serię „On The Spot”, którą przed trzema lata rozpoczął DJ Cube, zdając nam relację ze zwiedzania Nowego Jorku? Właśnie ukazała się cykl numer 2, w którym Kuba zabiera nas na Zachodnie Wybrzeże, by ponownie pokazać kultowe dla hip hopu miejscówki. Tym razem jednak te w Mieście Aniołów.

Wraz z DJ’em Cube w 2019 roku zwiedziliśmy kultowe spoty na Brooklynie, Harlemie czy Queens. W tym roku, w ramach cyklu „On The Spot”, udajemy się na przeciwległe wybrzeże Stanów Zjednoczonych. Konkretnie do słonecznego Los Angeles. Celem wyprawy natomiast ponownie jest hip hop. A dokładniej, zobaczenie, jak obecnie wyglądają miejsca, które wcześniej znaliśmy jedynie ze starych, klasycznych rapowych teledysków oraz filmów. DJ Cube, w składających się z 10. odcinków „On The Spot 2” pokaże nam spoty, w których wychowali się lub wykorzystali i uwiecznili na swoich klipach tacy raperzy jak, między innymi, 2Pac, Snoop Dogg, Ice Cube, Eazy-E, Dr. Dre i N.W.A., Dj Quik, Cypress Hill, Xzibit, The Game, Nipsey Hussle, Kendrick Lamar, czy też Anderson .Paak. Zwiedzania zatem, wraz Kubą, trochę przed nami jest.

„Witam was w kolejnym sezonie On The Spot, tym razem Zachodnie Wybrzeże, a dokładnie Los Angeles. Sezon ten będzie dłuższy niż pierwszy bo spędziłem w LA więcej czasu i odwiedziłem dużo więcej miejsc.
Pojechałem tam z jedynym zamiarem, odwiedzenia jak największej liczby miejsc związanych z rapem. Wynająłem chatę na Compton ale odwiedzam miejsca w całym LA znane ze starych teledysków, filmów i pokazuję jak te miejsca wyglądają obecnie”.

– DJ Cube

DJ Cube dwa pierwsze epizody „On The Spot 2” już zaprezentował. W odcinku nr 1 zobaczymy dzielnicę South Central, gdzie nakręcono kultowy film „Friday” z Ice Cube’em i Chrisem Tuckerem. A także okolice lotniska LAX. Tam z kolei powstał znany na całym świecie teledysk do hitowego „DNA” Kendricka Lamara. Dzień drugi w LA Kubie upłynął z kolei na zwiedzaniu Compton i lokalizacji, które zobaczyć mogliśmy na zdjęciach Tupaca czy też klipach Michaela Jacksona, Beyonce, Redmana oraz Andersona .Paaka. A to dopiero początek tripu DJ’a Cube’a po Los Angeles. Gorąco zapraszamy do sprawdzenia!

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: