Onyx & Dope D.O.D. – nowy wspólny numer wraz z klipem!

Opublikowano: 29/05/2017
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

„Don’t Sleep” zatytułowali swój nowy singiel członkowie Onyx i Dope D.O.D. Ale nawet jakbyśmy nie chcieli, przy rapie energicznym brzmieniu hardcore’owców z NY i szaleńców z Holandii znużyć się czy usnąć nie da rady! To jest hip-hop, który ma być dla Was jak zastrzyk adrenaliny!
Wizytówką zarówno Sticky Fingaza i Fredro Starra ze składu Onyx jak i wariatów z Dope D.O.D. z pewnością jest energia! I to liczona w megadżulach. Od flow, nawijki po styl grania koncertów – wspólnym mianownikiem łączącym zarówno reprezentantów Nowego Jorku jak i Starego Kontynentu, w tych aspektach, jest wysoka ostrość rapu, hardcore, bezkompromisowość i totalny ogień na scenie!
Holendrzy stają się coraz bardziej rozpoznawalni w Stanach, Stickiego i Fredro przedstawiać nikomu już raczej nie trzeba, a w Europie logo Onyx nadal jest wysoce rozpoznawalne i ściągające tłumy na koncerty. Nie dziwi więc, że jedni z większych szaleńców amerykańskiej i europejskiej scenie rapowej połączyli swoje siły, aby poprzez wspólne nagrania dać hip-hopowi jeszcze więcej energii. Początkowe wspólne nagrywki na album #WakeDaFucUp nowojorczyków zaowocowały nagraniem wspólnego albumu Onyx & Dope D.O.D. „Shotgunz In Hell”, którego premiera ma miejsce w dniu dzisiejszym!

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: