Dope D.O.D. i Bizarre ruszają w trasę ze wspólną płytą

Opublikowano: 22/03/2024
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Dość niespodziewanie, Dope D.O.D. oraz Bizarre z D12 połączyli siły i ruszają we wspólną trasę koncertową po Europie. Specjalnie na tę okazję holenderko-amerykańskie trio nagrało wspólny album „Trigger Treat EP”. Pierwszy, tytułowy singiel z klipem, jest już w sieci.

Czy ktokolwiek spodziewał się wspólnego projektu Dope D.O.D. z Bizarrem? My niespecjalnie. Czy były ku temu jakieś przesłanki? Niekoniecznie. Chyba że weźmiemy pod uwagę numer sprzed roku, kiedy to Bizarre dograł się Skits Viciousowi do numeru „Trauma”. Innym znakiem mogła być obecność Dope D.O.D. dwa lata temu w numerze „Desert E” z płyty Bizarre’a. W obu przypadkach jednak wyciąganie wniosku, że te pojedyncze, rozwleczone w czasie strzały zaowocują wspólnym albumem, byłoby mocno na siłę.

Holenderski skład i członek D12 jednak to zrobili. W ubiegłą środę w sieci pojawił się tytułowy klip z „Trigger Treat EP”. Co więcej, album nie zakończy swojego życia na serwisach streamingowych. Już w kwietniu Bizarre pojawi się w Europie, by wraz z Dope D.O.D. wyruszyć w „Trigger Treat Tour”. Trio zagra łącznie 17 koncertów, odwiedzając Czechy, Węgry, Włochy, Francję, Belgię, Hiszpanię, Szwajcarię i Holandię.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: