Organized Noize „ONP EP” – świeży materiał od producenckiego tria z Atlanty!

Opublikowano: 08/05/2017
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Odpowiadali za produkcję debiutanckich albumów OutKast i Goodie Mob. Dostarczyli podkłady m.in. do takich hitów jak „Waterfalls” TLC , „Saturday (Oooh Ooooh)” Ludacrisa oraz „So Fresh, So Clean” wspomnianego OutKast. Nadworni producenci w obozie Dungeon Family oraz w swojej rodzinnej Atlancie.

Rico Wade, Ray Murray i Sleepy Brown, czyli producencka grupa Organized Noize wydała właśnie pierwszy (!) krążek sygnowany swoją nazwą. Na „ON EP” znajdziemy 7 utworów wyprodukowanych przez wspomnianą trójkę beatmakerów z Południa oraz gościnnie położone na nich zwrotki kolegów z Dungeon Family, m.in. Big Boya, Cee-Lo Greena oraz samego Sleepy’ego, który równie dobrze co produkuje, operuje również wokalem. A także innych zawodników z Atlanty, 2Chainza oraz Scarsa.

Organized Noize – ONP EP

  1. Anybody Out There [ft. Joi, Scar]
  2. We the Ones [ft. Big Boi, Cee-Lo Green, Sleepy Brown, Big Rube]
  3. Chemtrails [ft. Sleepy Brown, Jimmy Brown]
  4. Why Can’t We [ft. Sleepy Brown]
  5. Kush [ft. 2 Chainz, Joi]
  6. Awesome Lovin’ [ft. Sleepy Brown]
  7. The Art of Organized Noize

Organized Noize ponownie skupili na sobie uwagę rapowego światka (i nie tylko) za sprawą zrealizowanego w ubiegłym roku przez Netflix dokumentu „The Art of Organized Noize”. Film opowiada historię tak istotnej dla rozwoju rapowej Atlanty oraz całego Dirty South grupy. Ukazuje, jak kreował się charakterystyczny styl produkcji Organized Noize i jak kształtował się hiphopowy krajobraz Atlanty przełomu wieków. W dokumencie znajdziemy wypowiedzi m.in. Andre 3000, Ludacrisa, Puffa Daddy oraz wielu, wielu innych. A całość przybliża nam historię jednej z ważniejszych dla rozwoju hiphopu grup producenckich wraz z jej wzlotami i upadkami.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: