Big Boi & Sleepy Brown nie mają złych intencji

Opublikowano: 17/09/2019
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Wszyscy fani familii Dungeon, rapu z Atlanty i południowego brzmienia w ogóle, powinni w tym momencie przyklasnąć i podskoczyć z radości. W sumie, powinni to zrobić w ubiegłym tygodniu, bo właśnie w piątek w sieci pojawił się singiel „Intentions” stanowiący pierwszy zwiastun projektu The Big Sleepover, który wspólnie do życia powołali Big Boi i Sleepy Brown!

The Big Sleepover nie będzie jednak projektem zrealizowanym tylko w duecie. Za całkowitą produkcję albumu Big Boia i Sleepy’ego odpowiadać będzie trio Organized Noize, czyli Mr. Brown oraz Rico Wade i Ray Murray. Wszystko pozostaję więc w rodzinie, co cieszy tym bardziej, że jest to rodzina wyjątkowo zgodna i dobrze brzmiąca. A jakby dungeonowego klimatu jeszcze było Wam mało, to we wspomnianym pierwszym singlu gościnnie pojawia się również CeeLo Green! Piękna sprawa!

Big Boi & Sleepy Brown na pomysł powołania do życia projektu The Big Sleepover wpadli napędzeni udaną, powrotną trasą koncertową Dungeon Family. Kolektyw zagrał wspólnie, wiosną tego roku, 10 koncertów, a po zakończeniu tournée panowie udali się do studia Stankonia Records, i nagrali wspólnie album, który światło dzienne ujrzeć ma w 2020 roku. Kiedy dokładnie, tego nie wiemy. Wiemy za to, czego po albumie The Big Sleepover możemy się spodziewać. „We love that funk era, but also changing with the times. We wanted something upbeat and danceable, so we sped it up. I bring that smoothness, the butter on the popcorn.” – zapowiadają autorzy. Czekamy!

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: