PAL SECAM i Miodu nagrali „Cierpa” na „JuNouMi EP”

Opublikowano: 06/05/2022
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

JuNouMi Records prezentuje drugi singiel zwiastujący nadchodzącą, nową cześć kultowej składanki „JuNouMi EP”. Przed Wami „Cierp”, którego z myślą o tym materiale razem nagrali duet PAL SECAM i Miodu z zespołu Jamal.

„JuNouMi EP vol. 5” ukaże się na 20. rocznicę powstania wytwórni, którą wspólnie założyli Groh i Link. Label JuNouMi Records zasłynął, przede wszystkim, właśnie dzięki serii kultowych składanek, a premierę piątej części „JuNouMi EP” zaplanowano na 30 września. Już teraz natomiast sprawdzić możemy drugi utwór jaki znajdzie się na tym winylowym wydawnictwie. Jest to „Cierp”, za którym stoją duet PAL SECAM i Miodu.

PAL SECAM to projekt rapera Wahy i producenta Teielte. Wytwórnia JuNouMi Records twórczość duetu opisuje jako „miejską muzykę z elektronicznym pazurem, okraszoną historiami ze współczesnej Warszawy”. PAL SECAM zaprezentował już album „Nascar”, a swoją kolejną produkcją zamierza bardziej zagłębić się w autoanalizie pozornie zwykłego życia. Przed tym jednak sprawdźcie jak Waha wypada na beacie Teielte w towarzystwie Mioda, który wcześniejszego przedstawienia z pewnością już nie potrzebuje.

A jeśli szukacie więcej informacji o samym wydawnictwie „JuNouMi EP vol. 5” to zapraszamy Was tutaj. Z kolei wosk, wiemy już, że tym razem będzie niebieski, zamawiać możecie w sklepie U Know Me.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: