„Pan Darek” promuje „TAXI INSTRUMENTAL” Łony, Koniecznego i Krupy

Opublikowano: 23/06/2024
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Łona, Konieczny i Krupa postanowili dać drugie życie swojemu albumowi „Taxi”. 21 czerwca zaprezentowali jego nową, instrumentalną wersję, którą znajdziecie w sklepie Def Jam Recordings Poland.

Czy Łona w wieku 42 lat nagrał swoje opus magnum? Być może. Przy tak mocnej i wyrównanej dyskografii, jaką ma w swoim dorobku szczeciński MC, ciężko ocenić, który krążek jest najlepszy. Wypuszczone w październiku zeszłego roku „Taxi”, nagrane wraz z Koniecznym i Krupą, zdecydowanie jednak zrobiło ogromne wrażenie na słuchaczach i dziennikarzach muzycznych. Album zgarnął liczne nagrody, przychylne recenzje, a koncerty na trasie wyprzedawały się w mig. I nic w tym dziwnego, skoro weterana naszej sceny rapowej wsparło dwóch tak utalentowanych gości jak Konieczny i Krupa. To właśnie dzięki nim „Taxi” muzycznie prezentuje się tak fenomenalnie.

Dwa dni temu, 21 czerwca, trio tchnęło w swoje dzieło drugie życie. Premierę zaliczył bowiem album „TAXI INSTRUMENTAL”. Jak sama nazwa wskazuje, Łona, Konieczny i Krupa oddali słuchaczom do użytku wersję albumu pozbawioną wokali szczecińskiego rapera. Jednocześnie, w dniu premiery, w sieci pojawił się klip, promujący instrumentalne wydanie płyty. Nakręcono go do utworu „Pan Darek”, w którym gościnnie pojawili się koledzy Koniecznego i Krupy ze składu Siema Ziemia, czyli Wuja HZG i Fryderyk Szulgit.

Swój egzemplarz „TAXI INSTRUMENTAL” zamówisz w sklepie internetowym Def Jam Recordings Poland.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: