Parzel i DJ Mariano wspominają „Klimat tamtych ulic”

Opublikowano: 13/05/2021
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Klasyczna współpraca na linii producent-raper zadziała się w Warszawie. Sygnowany logiem DIIL GANG album Parzela i DJ’a Mariano MBH będzie miał premierę już za 2 tygodnie, a w międzyczasie dostajemy kolejny singiel.

„Paradygmat”, bo taką nazwę nosi wspólny projekt Parzela i DJ’a Mariano MBH, został w całości zrealizowany w TWP Studio pod okiem Świętego, który odpowiada jednocześnie za miks materiału. Album liczy 13 pozycji z czego, jak do tej pory, klipy powstały do 3 numerów – „Mieć to coś”, „Zabójczy rytm” oraz dzisiejszej premiery, „Klimat tamtych ulic”. Jeśli chodzi o gości na „Paradygmacie”, usłyszymy takich zawodników jak Ania Kandeger, Needlework Scratch Series, Hałastra, Proceente, Żary, Fasola oraz Prykson Fisk.

W najnowszym singlu z albumu gościnnie pojawili się Fasola, którą słyszymy w refrenie oraz Prykson Fisk. W mocno refleksyjnym numerze, cała ekipa cofa się do dawnych lat, z którymi związane jest mnóstwo wspomnień i emocji. O oldskulowy klimat klipu zadbał Skyw, który umieścił Parzela, Mariano i ich gości w animowanych samochodach sprzed dobrych kilku dekad.

Premiera albumu „Paradygmat” już 28 maja. Preorder zamawiać można tu.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: