Szczyl i Pezet nagrali razem utwór „Fenomenalny”

Opublikowano: 19/08/2021
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Szczyl, zapraszając do sprawdzenia „Polskiej Florydy”, gościł już u nas niejednokrotnie. Najnowszym powodem, by o młodym reprezentancie GDY, jest singiel „Fenomenalny”, w którego stworzeniu pomógł Pezet!

Szczyl i Pezet numer „Fenomenalny” wspólnie nagrali na produkcji, którą zapewnił nolyrics. Singlowi towarzyszy także równie nieoczywisty teledysk. Klip pełen jest ukrytych znaczeń, a za jego reżyserią stoi Maciek Buchwald. Po „Anastazji”, “Hiphopkrycie” i “Byłaś ze mną wczoraj” zaprezentowany dzisiaj kawałek „Fenomenalny” stanowi najnowszy zwiastun albumu „Polska Floryda”, którego preorder także wystartował w dniu dzisiejszym.

Wraz z opublikowaniem singla „Fenomenalny” o wydawnictwie „Polska Floryda” dowiedzieliśmy się kilku nowych informacji. Wiemy już, że premierę płyty debiutanckiej płyty Szczyla zaplanowano na 15 października oraz, że uświadczymy na niej 13 utworów. Nie wiemy natomiast ilu dokładnie gospodarz zaprosił gości oraz kto odpowiedzialny jest za brzmienie materiału. Na ten moment wiemy, że Szczyla za mikrofonem wsparli wspomniany Pezet oraz Tymek. Wśród producentów z kolei znaleźli się Magiera i nolyrics. Kto jeszcze uzupełni ten skład? Dowiemy się zapewne niedługo. A co o swojej pierwszej płycie myśli sam Szczyl?

„Moi mili! Oto debiutancki dysk (CD) „Polskiej Florydy” ode mnie dla Was. W wersji zaangażowanego słuchacza, pomijając muzykę, znajdziecie wiele dodatkowych rarytasów. Kupując ten album, poniekąd kupujecie część mnie, którą niechętnie odsłaniam. Zebrało się na krążku od miłości po rozstania, aż od Gdyni po sam Gdańsk. Dwadzieścia jeden lat życiowej refleksji kontra północny luzik. Skubnij swoją kopię i ucieknij myślami nad morze. Szczyle mają w łapach cały świat”

Szczyl

Szczyl-Polska-Floryda

Szczyl – Polska Floryda

1. Hiphopkryta
2. Wielkie miasta
3. Bang
4. Dinozaury
5 Gdybym
6. Byłaś Ze Mną Wc
7. Anastazja (Ft. Tymek)
8. Fenomenalny (Ft. Pezet)
9. Cień
10. Zawsze za mało
11. Tupet
12. Krzyk
13. Szczyle mają w łapach cały świat

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: