Peja zdradza kolejne informacje o albumie „N* *****U”

Opublikowano: 17/11/2021
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Peja enigmatycznie zapowiadany album „N* *****U” wyda już za niecały miesiąc. O samym materiale zbyt dużo nie wiemy… Natomiast właśnie poznaliśmy kolejnych gości, których Rychu zaprosił na swoją najnowszą płytę. I z pewnością, przynajmniej jeden z zaproszonych wywoła u Was niemałe zaskoczenie.

Rychu przed trzema dniami poinformował swoich słuchaczy, że do albumu „N* *****U” przysłowiowe „trzy grosze” dołożyli już Hans z Pięć Dwa oraz niezawodny DJ Eprom. Obecność tej dwójki na płycie Peji nikogo raczej nie zdziwiła. Z pewnością natomiast wywołała nie małą radość wśród fanów Rycha. Zwłaszcza gościnna zwrotka rapera z poznańskiego Dębca. Z podobną reakcją na pewno spotka się ujawniona właśnie informacja, że kolejnym gościem na „N* *****U” jest Iceman!

Kim jest natomiast postać, której obecność na albumie „N* *****U” ma nas zaskoczyć? Śpieszymy wyjaśnić. Otóż czwartym ujawnionym gościem na zapowiedzianej na 10-go grudnia płycie jest… Cezary Pazura! Tak! To właśnie sławny, uznany aktor jest kolejnym gościem Rycha na na najnowszym wydawnictwie! Podejrzewalibyście taki „feat” u założyciela Slums Attack? Pozostałe, wszystkie na ten moment, informacje o nadchodzącym „N* *****U” znajdziecie w tym miejscu. Z kolei preorder tego wydawnictwa dostępny jest w tym miejscu.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: