Pękaty na bicie Qzyna opowie Wam, czym jest „Hazard”

Opublikowano: 09/02/2024
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Komu nie wszedł ostatnio jakiś kupon? Zapewne każdy zna kogoś, kto zna ten problem. Piłkarski „Hazard” nie jest też obcy duetowi Pękaty x Qzyn, którzy tak właśnie zatytułowanym singlem i klipem zapowiadają album „Nie Napiszą O Nas Książek”.

Pękaty zapowiedział, że nadchodzący album pt. „Nie Napiszą O Nas Książek” jest najbardziej osobistym, spośród wszystkich, które dotąd nagrał. Na płycie, pod której brzmieniem podpisuje się Qzyn nie mogło zatem, jak tłumaczy raper, zabraknąć tego numeru. Pękacz opowiada w nim swój epizod z obstawianiem meczy piłkarskich. Chociaż jak sam przyznaje, zdarzał się też ping-pong w Chinach czy tenis w Turcji. W efekcie otrzymujemy gorzki utwór o dużych przegranych, które Pękaty, na szczęście, ma już za sobą. Przed natomiast, premierę albumu „Nie Napiszą O Nas Książek” zaplanowaną na 26 lutego.

„Hazard” to drugi, po „Drive by” z udziałem Pryksona Fiska, singiel, którym Pękaty i Qzyn zapowiadają wspólny album. Do kawałka scratche dorzucili DJ Bulb i DJ Ph. A efekt końcowy zaprezentowano wraz z teledyskiem, za którego realizacją stoi Emikae. Preorder płyty „Nie Napiszą O Nas Książek” trwa w serwisie bandcamp.

(Fot. główna – kadr z video „Hazard”)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: