Spotkaj Legendy, czyli Liroy, Abradab i DJ HWR na Meet & Greet

Opublikowano: 09/02/2024
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Liroy, Abradab i DJ HWR to jedni z zaproszonych na festiwal The Legend – Idę Dalej. Na miesiąc przed tym niezwykłym wydarzeniem to właśnie Legendy naszej sceny zapraszają wszystkich fanów rapu na zaplanowane na 18 lutego spotkanie na płycie PreZero Areny w Gliwicach, gdzie 9 marca zagrają także, m.in., Molesta, Fenomen i Grammatik.

Słuchacze rzadko mają okazję na tak wyjątkowe spotkanie z artystami. W miejscu, gdzie trzy tygodnie później odbędzie się ogromny koncert. Taką szansę dają natomiast organizatorzy odbywającego się 9 marca w PreZero Arena w Gliwicach festiwalu The Legend – Idę Dalej. Z kolei na zaplanowanym na 18 lutego Meet & Greet z Liroyem, Abradabem i DJ’em HWR wszyscy zainteresowani poznać będą mogli kulisy organizacji wydarzenia The Legend Festiwal. A także, co jeszcze ciekawsze, usłyszeć fascynujące historie związane z ich długą karierą muzyczną. Będzie to również idealna okazja na bliższe poznanie legend naszej sceny. Zdobycie autografu, pamiątkowego zdjęcia czy też zadanie pytań Liroy’owi, Abradabowi i DJ’owi HWR. To zarazem dobra okazja do zakupu biletów na marcowy koncert i merchandisingu The Legend. Dostępna będzie też limitowana płyty winylowa z numerem “Idę Dalej”, w którym wystąpili Trzej Królowie polskiego rapu: Liroy, Peja i Abradab. Na Meet & Greet zapraszamy w niedzielę 18 lutego o godzinie 15:30 do PreZero Areny w Gliwicach. Wejście na spotkanie jest darmowe!

The Legend 2: Idę Dalej w PreZero Arena Gliwice odbędzie się już 9 marca. Na scenie tego wyjątkowo festiwalu zagrają natomiast Liroy, Peja/Slums Attack, Abradab & Gutek, Paktofonika, Fenomen, Grammatik, Molesta Ewenement, 52 Dębiec, DJ HWR i DJ Decks. Bilety znajdziecie na eventim.pl.

THE LEGEND - IDĘ DALEJ - Liroy & Abradab - Meet & Greet - Gliwice

(Współpraca z Musictainment Polska)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: