O.S.T.R., Młody Olisadebe i LUCK7 puszczają wspólny album

Opublikowano: 09/02/2024
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Czy O.S.T.R., Młody Olisadebe i LUCK7 zapowiedzieli właśnie wspólnie nagrany album mający ukazać się jeszcze w tym miesiącu? „Poczekaj, sprawdzę w telefonie”. A Ty w międzyczasie sprawdzić możesz singiel „Best I Can” zwiastujący pierwsze wydawnictwo labelu, który Ostry założył po odejściu z Asfalt Records.

O.S.T.R. odszedł z Asfalt Records. Tą pewną już informację sprawdzić możecie w tym miejscu. Idąc za ciosem, Ostry puszcza pierwszy singiel zwiastujący wydawnictwo inaugurujące działalność założonej przez siebie wytwórni. Utrzymując jednak tradycję wypuszczania przez siebie płyt w drugim miesiącu roku kalendarzowego. Tym razem będzie to 29 luty. Tego dnia premierę, w wersji cyfrowej, zaliczy album „Poczekaj, sprawdzę w telefonie”, który O.S.T.R. nagrał z młodymi, także znanymi z debiutów w Asfalcie twórcami. Są nimi Młody Olisadebe i LUCK7. Pierwszym natomiast zwiastunem tego albumu jest zaprezentowany wraz klipem singiel „Best I Can”.

„Best I Can”, pierwszy utwór z płyty tria O.S.T.R. x Młody Olisadebe x LUCK7 stanowi udaną zapowiedź nadchodzącego wydawnictwa. Klimat tworzy tutaj jeszcze lepszy, zbudowany na wokalnym samplu, hipnotyczny bit Ostrowskiego, pod który dostosowują się raperzy. Ciekawy też jest kontrast pomiędzy weteranem sceny, a dopiero wkraczającymi na nią debiutantami. A tym współpraca z Ostrym na pewno wyjdzie na dobre. Album „Poczekaj, sprawdzę w telefonie”, w wersji cyfrowej, usłyszeć będziemy mogli 29 lutego. Z kolei premierę dostępnych na ostr.shop płyt CD O.S.T.R. x Młody Olisadebe x LUCK7 zaplanowano na 27 marca.

(Fot. główna – źródło: materiały prasowe)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: