Pezet przed „Abstrakt EP” zabierze nas do „Tokyo”

Opublikowano: 08/11/2023
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Pezet już zaraz pokaże nam „Tokyo (współczesny”), pierwszy singiel zwiastujący właśnie zapowiedziany „Abstrakt EP”. Jubileuszowy album upamiętniający 25-lecie obecności Pawła z Ursynowa na rapowej scenie. Preorder wystartuje już w wkrótce, wraz premierą następcy „Starego Pezeta (klasycznego)”.

To mamy już wszystko jasne. „Stary Pezet (klasyczny)” sprzed miesiąca okazuje się być teraz pierwszym singlem zapowiadającym „Abstrakt EP”, czyli nowy album Pezeta. Przez Pawła z warszawskiego Ursynowa przygotowany z okazji 25. rocznicy obecności na scenie. A na tą osiemnastoletni wówczas PZU wszedł w 1998 roku zakładając wraz Onarem zespół Płomień 81. Drugim natomiast zwiastunem właśnie zapowiedzianego wydawnictwa ma być numer „Tokyo (współczesny)”. I jak wskazuje nam już sam tytuł, po klasycznym, wyprodukowanym przez Waco, pierwszym zwiastunie „Abstrakt EP”, teraz spodziewać możemy się utworu uderzającego w nowoczesne brzmienie.

„Tokyo (współczesny)” premierę zaliczy o północy ze środy na czwartek. Wtedy też „Abstrakt EP” trafi do przedsprzedaży na pezet.store.

„Wydawnictwo przygotowałem z okazji wypadającej w tym roku, 25-ej rocznicy mojej obecności na scenie. EP-ka dostępna będzie w limitowanym nakładzie, tylko na pezet.store i nie będzie jej w empikach oraz innych sklepach”.

– Pezet

(Fot. główna – źródło: mat. prasowe Universal Music Polska)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: