Pierrot i Look.out nie dają o sobie zapomnieć

Opublikowano: 08/11/2021
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Powrót Pierrota na bitach Look.out’a to zdecydowanie jedna z największych niespodzianek tego roku. Wydaje się jednak, że duet rozpędził się na dobre i zaprezentował dziś nowy numer, zatytułowany „Do it, Gordon”.

Spore poruszenie pojawiło się wśród starszych słuchaczy, kiedy jedna z niegdysiejszych legend podziemia, Pierrot, przypomniała o sobie przy okazji akcji Hot 16 Challenge 2. Dawno niesłyszany raper z Jasła stanął za mikrofonem i pokazał, że nadal to ma. Sam najwyraźniej też to poczuł, bo, ku zaskoczeniu słuchaczy, niedługo później pojawiły się pierwsze utworu, promujące nowy album Pierrota, nagrany w duecie z producentem, Look.out’em.

„Carolina reaper”, bo tak nazywa się wspólny album Pierrota i Look.out’a, swoją premierę miała 11 czerwca. Od tamtej pory duet milczał, ale dokładnie dziś cisza została przerwana. W sieci pojawił się bowiem numer, „Do it, Gordon”, będący nawiązaniem do filmu Brada Andersona, „Dziewiąta sesja”. W podpisie pod numerem czytamy, że jest to luźny singiel, ale tak samo podpisany był numer, „Patrick Ewing”, który ostatecznie okazał się pierwszym singlem z „Carolina Reaper”, choć tam pojawił się już w zremiksowanej przez Look.out’a wersji. Czyżby Pierrot znów szykował nam niespodziankę w postaci nowego materiału?

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: