Pierwsze 3 miejsca listy OLiS należą do Quebonafide

Opublikowano: 16/04/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Quebonafide, wraz z całym labelem QueQuality, ma w dniu dzisiejszym powody do świętowania na grubo! Kuba dokonał bowiem historycznego wydarzenia umieszczając swoje płyty na pierwszych 3 miejscach listy OLiS, zajmując tym samym całe podium! A to nie wszystko!

W pierwszej szóstce Oficjalnej Listy Sprzedaży łącznie znalazło się bowiem pięć wydawnictw labelu QueQuality, a cztery z nich wygodnie ulokowały się jedno za drugim. I gdyby nie pewien PRO8L3M z miejscem 4., to cała pierwsza piątka należała by właśnie do Quebonafide.

Na miejscu nr 1 znalazł się najnowszy album Quebo, krążek „Romantic Psycho”, na miejscu 2. poprzednia solówka, czyli „Egzotyka”, a na 3. miejsce wskoczyła jeszcze wcześniejsza „Ezoteryka”. Miejsce 4. listy OLiS zajęło natomiast kompilacyjne wydawnictwo QueQuality – „untitled01”, a na 6. miejscu znalazła się kolejna składanka labelu Quebo, czyli płyta „Hip-Hop 2.0”. Notowanie OLiS obejmuje sprzedaż w okresie od 3.04. do 13.04, a pełne zestawienie Oficjalnej Listy Sprzedaży znajdziecie tutaj.

Sukces więc jest, i to spory! Quebonafide osiągnięciem tym zapisuje kolejną kartę historii polskiego hiphopu, a my wyczynu zajęcia całego podium OLiS serdecznie gratulujemy!

Quebonafide-OLiS-16.04.2020
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: