Czarny HIFI zapowiedział nowy producencki album

Opublikowano: 16/04/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Czarny HIFI jest jednym z ważniejszych producentów w naszym kraju. Począwszy od beatów dla THS Kliki, poprzez wbicie się do pierwszej ligi wraz z HIFI Bandą, i następnie współpracę z Pezetem, Sokołem i Quebo zyskiwał coraz większe uznanie. Poziom swoich produkcji udowodnił dwoma solowymi projektami, by ostatecznie wytwórnia Def Jam Recordings Poland uznała Czarnego za beatmakera, którego nie może w tym labelu zabraknąć!

Współpraca Czarnego HIFI z ekipą Def Jam Recordings Poland potwierdzona została w dniu dzisiejszym. W przyszłym tygodniu natomiast przypieczętowana zostanie pierwszym singlem zwiastującym nadchodzący producencki album Aleksandra Kowalskiego. Po płytach „Niedopowiedzenia” oraz „Nokturny & Demony” będzie to trzecie solowe wydawnictwo, które swoją ksywą sygnuje Czarny HIFI.

Pierwszym singlem zwiastującym album Czarnego HIFI z logo Def Jam Recordings Poland na okładce będzie utwór w nagraniu, którego udział wzięli Bonson i Skip. Wspólnemu utworowi całej trójki nadany został tytuł „Ostatnie Szlugi” i zobrazowany został teledyskiem nakręconym w Tbilisi. Premiera singla zaplanowana została na 22-go kwietnia, teraz już natomiast sprawdzić możecie teaser „Ostatnich Szlugów”. Na więcej informacji o nadchodzącym albumie Czarnego jeszcze czekamy.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: