Pjus zaprezentował wersję live utworu „Złowo” z udziałem Abla i Rosalie.

Opublikowano: 09/08/2018
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

W dniu wczorajszym na kanale Alkopoligamii pojawiło się video z realizacji nagrania wersji live utworu „Złowo” z ubiegłorocznego albumu „Słowowtóry” Pjusa z gościnnym udziałem Abla i Rosalie. Nagranie powstało na potrzeby filmu „Untiteld” w reżyserii Daniela Jaroszka.

„Na początku było słowo – Złowo – jeden z najwcześniej napisanych na Słowowtóry numerów. Zmieniałem tu producentów, wykonawców, koncepty, bo szukałem i… finalnie wszystko oddaje zamysł, szczególnie że duet artystów jest jak opisywany świat – bieguny, pokusy są różne, one dopiero tworzą całość.” – mówi o samym utworze Karol Pjus Nowakowski.

Inicjatorem powstania video do „Złowa” jest autor całego filmu „Untitled”, Daniel Jaroszek. Ideą twórcy by zawarcie w filmie utworu obrazującego Karola i jego rzeczywistość. I to w wersji live! „Mieliśmy nową muzyczną wersję, na nowo nagrane wokale (jak live to live!), świetne zdjęcia, więc postanowiliśmy do i tak już mocno rozbudowanej płyty Słowowtóry dodać kolejny sposób jej odczytywania. Można? Można!” – wyczytać możemy w opisie poniższego klipu.

Sam film „Untitled” jest natomiast krótkim dokumentem zainspirowanym historią Pjusa. Jego realizacji Daniel Jaroszyk podjął się wraz z Papaya Films w ramach cyklu Papaya Films Presents Stories.

 

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: