Pokahontaz wjeżdża z buta – nowy klip oraz tracklista i preorder nowego albumu

Opublikowano: 30/10/2017
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Na kanał MaxFloRec TV wjechał w dniu dzisiejszym nowy, o iście sensacyjnej fabule, klip do numeru „Z buta w drzwi”. Mocno zaskakujące, zrealizowane przez Przedmarańcze video, jest 5. singlem zwiastującym nowy album Pokahontaz „REset”, którego tracklista również opublikowana została w dniu dzisiejszym. 

Gościnnie w powyższym wideo pojawiają się m.in.: raper Kleszcz i trener krav magi Mateusz Sog. Za realizację klipu odpowiada grupa filmowa Przedmarańcza na czele z Aleksandrem „Kopruchem” Kozłowskim. Główne sceny teledysku powstały na terenie Śląskiego Międzyuczelnianego Centrum Edukacji i Badań Interdyscyplinarnych Uniwersytetu Śląskiego.

Fokus i Rahim wracają do korzeni. Choć „REset” będzie już 4. pełnoprawnym albumem Pokahontaz, to dopiero 1. nagranym w duchu lat 90. Za jego klasyczne brzmienie odpowiadać będzie wrocławska ekipa producencka White House.

Pokahontaz – REset

1. „Z buta w drzwi”.
2. „Nowy rozdział”.
3. „Stawiam dziś”.
4. „Me nastawienie”.
5. „Kalendarze” + Tymek.
6. „B.o.”.
7. „Nigdy stop”.
8. „Mętlik”.
9. „Zerwani ze smyczy”.
10. „Krzyżówka”.
11. „Niflheim”.
12. „Czarne lustra” + Bob One.
13. „404” + Kaliber 44.

Premiera „REsetu” zapowiedziana została na 1 grudnia 2017, dzisiaj natomiast wystartowała jego przedsprzedaż. Preorder dostępny jest już na maxflosklep.pl.

Autograf artystów, niższa cena czy pakiet naklejek – to tylko część profitów dla zamawiających wcześniej. Każdy, kto w trakcie przedsprzedaży rozwiąże zagadkę związaną z poprzednim singlem Pokahontaz, Krzyżówką”, i poda poprawne hasło w uwagach do zamówienia, będzie miał szansę otrzymać słuchawki douszne marki JBL. Nagroda główna to przedpremierowy odsłuch krążka w obecności samego Fokusa i Rahima.

 

Krzyżówka nie zawiera pytań – definicje poszczególnych haseł pojawiają się w zwrotkach Rahima i Fokusa. Główne hasło ułożyć można z liter znajdujących się w przyciemnionych (szarych) polach. Słuchawki otrzyma co 20. zamawiający, który poda rozwiązanie. Wśród wszystkich autorów poprawnej odpowiedzi w dniu swoich urodzin, 17.11, Rahim wylosuje laureata nagrody głównej. Wydarzenie transmitowane będzie w mediach społecznościowych MaxFloRec i Pokahontaz.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: