„Pokaż mi hajs”, apelują DGE, Shellerini i SYDOZ

Opublikowano: 02/12/2021
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Bombardowanie trwa! donGURALesko, Shellerini i Tailor Cut puszczają kolejną bombę na miasto. Tym razem zmajstrowaną do spółki z Sydozem i DJ’em Flipem oraz opatrzoną napisem „Pokaż mi hajs”!

Projekt „TRINITY” to kulminacja wieloletnich wspólnych nagrań donGURALesko i Shellera. Siła tego albumu porównywalna jest z mocą bomby atomowej. Bez wątpienia istotny wpływ mają na to radioaktywne beaty, które poznańskim Kuzynom dostarczył Tailor Cut. Na dwa tygodnie przed planowaną eksplozją tego materiału DGE i Shellerini puszczają natomiast jej kolejny, singlowy zwiastun. Tym razem jest to numer „Pokaż mi hajs” nagrany z gościnnym udziałem SYDOZA z ekipy Bump’12 oraz DJ’a Flipa. Aspektem wizualnym nowego singla zapowiadającego album „TRINITY” zajął się z kolei King Yeti.

To jednak nie koniec niespodzianek na dzisiaj. Za kolejną stoi DJ Soina. Poznański spec od gramofonów do preorderowego wydania „TRINITY” postanowił bowiem dorzucić mixtape „BAK IN DA DAYZ” swojego autorstwa, stanowiący ślad przeplatania się rapu Gurala i Shellera. Do tego znajdzie się tam również niepublikowany wcześniej utwór reprezentantów PDG Kartel. A także, między innymi, niewydawane wcześniej w fizycznej formie utwory z projektu BENGAZI. No dla nas bomba!

Premierą albumu „TRINITY” zaplanowano na 17-go grudnia. Więcej informacji o projekcie, za którym stoją DGE, Shellerini i Tailor Cut, tracklistę nagranej w duecie płyty oraz wcześniejsze single znajdziecie w tym miejscu.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: