Powrót Dyplomatów – mamy nowy numer składu Dipset

Opublikowano: 17/11/2017
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

The Diplomats znani również jako Dipset swego czasu byli jedną z bardziej rozpoznawalnych rapowych grup z nowojorskiego Harlemu.
Założona przez Cam’rona i Jima Jonesa grupa, w skład której wchodzili jeszcze Freekey ZekeJuelz Santana, J.R Writer oraz Hell Rell i 40 Cal. na początku lat 2000. święciła triumfy w rapowym mainstreamie. Jednakże z czasem szum wokół Dipsetów robił się coraz mniejszy. 

Teraz powracają oni z nowym numerem zatytułowanym „Once Upon a Time”, którego brzmienie z miejsca przywołuje nam najlepsze lata The Diplomats.
Na mikrofonie niestety nie usłyszymy całego składu. Swoje zwrotki dostarczyli jedynie Killa Cam oraz Jimmy. Za produkcję numeru  „Once Upon a Time” odpowiada za to duet The Heatmakerz, czyli stali współpracownicy Dipset odpowiedzialni za większość beatów na dwóch poprzednich krążkach grupy z Harlemu.

Na razie nie wiadomo czy poniższy numer zwiastuje trzecią część „Diplomatic Immunity” czy też jest luźnym numerem mającym przypomnieć światu o składzie The Diplomats.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: