„Proceder” – oficjalny trailer filmu o życiu Chady

Opublikowano: 09/09/2019
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Wiemy już, że film opowiadający historię Tomasza Chady na ekrany kin trafi 15 listopada. Wiemy także, że „Proceder” zakwalifikował się już do konkursu głównego 44. Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni. Miesiąc temu otrzymaliśmy zajawkę tej produkcji, teraz natomiast przyszedł czas na oficjalny trailer filmu w reżyserii Michała Węgrzyna.

Oficjalny opis filmu, „Proceder” przedstawia jako „poruszającą historię rapera Tomasza Chady – chłopaka z blokowisk, z duszą poety i darem do wpadania w poważne kłopoty. Prawdziwy i szczery do bólu w swoich tekstach, Chada ginie w niewyjaśnionych okolicznościach zostawiając zszokowanych fanów i dziewczynę, którą kochał. Muzyka była całym jego życiem – pasją i światem, w który uciekał, gdy rzeczywistość nie miała mu zbyt wiele do zaoferowania”. 

W rolach głównych tej produkcji zobaczymy Piotra Witkowskiego, Kaliego, Antoniego Pawlickiego, Agnieszkę Więdłocha, Małgorzatę Kożuchowską, Jana Frycza, Sonie Bohosiewicz, Gabriele Muskałę, Ewę Ziętek, Piotra Głowackiego i Annę Matysiak. Kinowa premiera „Procederu” zaplanowana została na 15 listopada.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: