Proceente, Cywinsky, Mayor i J.J. zrobili R’n’B dla dziewczyn

Opublikowano: 02/03/2023
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Proceente, Cywinsky, Mayor oraz J.J. prezentują teledysk obrazujący utwór „Dziewczyna od R’n’B” i zarazem kolejny singiel promujący projekt Biały Nietoperz.

„Dziewczyna od R’n’B” to utrzymany w Rhythm and Bluesowej stylistyce utwór wyróżniający się wysmakowanym brzmieniem oraz niebanalną warstwą liryczną, o które wspólnie zadbali Proceente, Cywinsky, Mayor i J.J. Podobnie jak poprzednim singlom zwiastującym projekt Biały Nietoperz, tak i „Dziewczynie od R’n’B” towarzyszy klimatyczny, przesiąknięty czeską Pragą oraz warszawskim Mokotowem teledysk. Zrealizowany przez ekipę Dobrekino Studio we współpracy z Karolem „LujiG” Bujalskim oraz aktorką Gosią Tuszyńską.

„Biały Nietoperz” to niezależne, liczące pięć utworów wydawnictwo, którego współautorami są mistrz ceremonii Proceente, wokalista Cywinsky, beatmaker Mayor oraz J.J. Gościnnie na projekcie „Biały Nietoperz” pojawili się natomiast Miły ATZ, Diox oraz DJ HWR. Materiał ukaże się w serwisach streamingowych oraz na płycie winylowej. Winyl „Biały Nietoperz” zamówić możecie na www.alohasklep.plwww.asfaltshop.plwww.shop.uknowme-records.com, www.preorder.pl  i www.hiphopheadz.pl.

(Fot. główna – kadr z video „Dziewczyna od R’n’B”)

Postaw mi kawę na buycoffee.to


Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: