Proceente i DJ HWR przypominają, kim był Rodrigo Mendoza

Opublikowano: 18/10/2023
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Proceente i DJ HWR prezentują utwór „Rodrigo Mendoza” jako trzeci singiel zapowiadający wspólny „ŁADUJ DZIAŁA MIXTAPE”, którego premiera, jako efekt współpracy Aloha Entertainment i GruboKrojone, czeka nas za niewiele ponad miesiąc.

„Rodrigo Mendoza”, nowy singiel duetu Proceente / DJ HWR, wyróżnia się na tle współczesnej muzyki. Zarówno bogactwem treści, jak i esencjonalnie klasycznym stylem. Sam tytuł utworu natomiast nawiązuje do filmu „Misja” z 1986 roku w reżyserii Rolanda Joffé. A konkretnie postaci Rodrigo Mendozy. Nawróconego najemnika i byłego łowcy niewolników, po wewnętrznej przemianie podejmującego się pomocy w budowie misji dla Indian.

„Życiowa droga zagranego przez Robert De Niro bohatera, podobnie jak artystyczna ścieżka szefów Aloha Entertainment i GruboKrojone, była bardzo kręta i pełna niebezpieczeństw. Waleczne serce i głęboka wiara w sens własnych działań pozwalają pokonywać trudności oraz omijać zastawiane przez diabła pułapki”.

– oficjalny opis singla „Rodrigo Mendoza”

Proceente i DJ HWR wspólny „ŁADUJ DZIAŁA MIXTAPE” wypuszczą 22 listopada. Autorem całej warstwy muzycznej płyty, także oprawy didżejskiej jest HWR, zajmujący się również miksem i masteringiem całości. Proceente natomiast odpowiada za korzeń tekstowy oraz produkcję wykonawczą projektu spod szyldu Aloha Entertainment i GruboKrojone. Warto zauważyć, że Warszawiak i Ślązak do współpracy przy „ŁADUJ DZIAŁA MIXTAPE” zaprosili niemal 30 raperów i wokalistów z całej Polski. Całe info o tym projekcie, w tym tracklistę płyty, znajdziecie w tym miejscu, a preoorder wydawnictwa w sklepie Aloha Entertainment.

(Fot. główna – źródło: mat. prasowe Aloha Entertainment)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: