„Suspense” to drugi zwiastun nadchodzącego „Macrodose”

Opublikowano: 18/10/2023
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Prykson Fisk i Antiquant prezentują drugi singiel zapowiadający „Macrodose”, czyli zbliżający się, nagrany w duecie longplay. Zwiastunem tym jest „Suspense”. Zobrazowany klipem numer, w którego nagraniu udział wzięli także Ńemy oraz King Kashmere.

„Macrodose LP”, projekt, za którym w duecie stoją Prykson Fisk x Antiquant, w pierwszej kolejności przejawił się singlem „Kolejny tydzień”. Drugim zwiastunem nadchodzącego wydawnictwa spod szyldu JuNouMi Records jest „Suspense”. W nagraniu tego kawałka ponownie udział wziął gość zza granicy, a tym razem jest to reprezentant kultowego labelu High Focus i legenda brytyjskiego undergroundu, King Kashmere. W utworze „Suspense” pojawia się także Ńemy. Kładący zarówno zwrotkę, jak i cuty, a z którym Prykson stworzył z kolei entuzjastycznie przyjętą płytę „Hedora”. Natomiast pod realizacją teledysku towarzyszącemu numerowi „Suspense” podpisuję się 2MANY.TV. Więcej o samym „Macrodose LP” dowiecie się w tym miejscu, a preorder znajdziecie w sklepie U Know Me Records.

Premierę jedynie winylowego albumu duetu Prykson Fisk x Antiquant stanowiącego efekt klasycznej formy współpracy MC & Producent, a zarazem „liryczny 'trip raport’ z perfekcyjnym muzycznym anturażem i dziennik z totalnej życiowej przemiany zainspirowanej mocą medycyny zawartej w enteogenach”, zaplanowano na 22 listopada.

(Fot. główna – autor: Emikae / źródło: mat. prasowe)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: