Proceente nie zwalnia tempa

Opublikowano: 15/06/2020
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Lata lecą, a Proceente im starszy, tym lepszy jak wino. Warszawski raper imponuje swoją produktywnością i pomimo, że jego ostatni krążek zatytułowany „Dziennik 2020” ujrzał światło dzienne zaledwie 3 miesiące temu, już dziś zamawiać można preorder kolejnego albumu.

Nadchodzący materiał Procenta nazywa się „Cytrynychmielecebede”. W opisie albumu czytamy: „Tytuł jest nieprzypadkowym follow up’em do płyty „Zupynalefkisplify” i sugeruje, że Proceente powrócił do miejsca, gdzie hip-hopowa sielanka miesza się z codzienną walką o przetrwanie. Proceente opisuje przede wszystkim swoje emocje, balansując od wątków osobistych po refleksje związane z obecną sytuacją w Polsce i na świecie. Raper komentuje rzeczywistość z charakterystycznym dla siebie gorzkim poczuciem humoru, przeciwstawiając fatalizm wrodzonemu optymizmowi, a wyższe wartości instynktowi samozachowawczemu człowieka żyjącego w miejskiej dżungli”.

Za warstwę muzyczną „Cytrynychmielecebede” odpowiada w głównej mierze Mayor, który jest też autorem wszystkich bitów na „Dzienniku 2020”. Poza nim na albumie znajdą się produkcje od Metro, Quiza, Jorgusia Kilera i Panama Pogo. Gościnne zwrotki z kolei położyli Mały Esz, Emazet, Bleiz, Hukos, Masia, Cywinsky oraz Emil G.

Premiera nowego krążka będzie miała miejsce 6 sierpnia 2020, a preorder z dodatkami zamawiać można na https://www.alohasklep.pl/

Do sieci trafił dziś pierwszy singiel zatytułowany „Głodny”. Sprawdzić można go w serwisie YouTube oraz w wersji cyfrowej: https://id.ffm.to/proceenteglodny

Proceente – Cytrynychmielecebede
01 Głodny (prod. Mayor)
02 Bohumil Hrabal (prod. Metro)
03 Aloha in Prague (prod. Quiz)
04 Chmielotok ft. Bleiz, Hukos (prod. Mayor)
05 Nie poddawaj się ft. Emazet, Cywinsky (prod. Mayor)
06 Zmagania z melanżem ft. Masia (prod. Mayor)
07 Aloha Weed (prod. Mayor)
08 Ale jednak ft. Mały Esz (prod. Mayor)
09 Rytualny joint ft. Emil G. (Jorguś Kiler)
10 Wakacje bez endu 3 ft. Mały Esz, Cywinsky (Panama Pogo RMX)
11 Aneks 2020 (prod. Mayor)
12 Niszczyciele, lotniskowce, samoloty ft Emazet (prod. Mayor)
13 Czesław Miłosz (prod. Mayor)

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: