Eminem wskazał najlepszych raperów wszechczasów

Opublikowano: 15/06/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Marshall Mathers kilkukrotnie wskazywał jacy raperzy, jego zdaniem, zasługują na miano G.O.A.T. Teraz, zdaję się, Eminem temat ten zakończył raz, a dobrze, publikując dość obszerną listę najlepszych mc’s wszechczasów.

Stało się to w odpowiedzi na działania youtubera, gościa o ksywie No Life Shaq, który do 30 raperów w Stanach skierował prośbę o wskazanie swoich typów na mc’s pretendujących do miana Greatest Rapper of All-Time. Jednym z adresatów rozsyłanych przez Shaq’a DM’ów był Slim Shady właśnie, który swoją listę zamieścił w odpowiedzi na tweeta No Life Shaq’a.

Eminem wskazał dziewięciu mc’s, których jego zdaniem tytułować należy mianem G.O.A.T. i są to: Lil Wayne, 2Pac, Royce 5’9″, Jay-Z, Redman, Treach z Naughty by Nature, Kool G Rap, Notorius B.I.G. oraz Kxng Crooked. Chwilę później Mathers zreflektował się nad swoimi typami i listę najlepszych raperów wszechczasów uzupełnił o kolejne ksywy: LL Cool J’a, Nasa, Joynera Lucasa, Kendricka Lamara, J. Cole’a, Andre 3000, Rakima i Big Daddy’ego Kane’a.

Tak to wygląda. Eminem wskazał łącznie 17 mistrzów ceremoni, którzy jego zdaniem są raperami wszechczasów. Kolejność jest natomiast przypadkowa całkiem: Lil Wayne, 2Pac, Royce 5’9″, Jay-Z, Redman, Treach, Kool G Rap, Notorius B.I.G., Kxng Crooked, LL Cool J, Nas, Joyner Lucas, Kendrick Lamar, J. Cole, Andre 3000, Rakim i Big Daddy Kane. A Wy na swojej liście kogo byście umieścili?

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: