Prop Dylan powraca z nowym albumem!

Opublikowano: 26/02/2019
Autor: Mariusz Kaszuba
Zdjecie newsa

Pięć lat z lekkim hakiem po albumie „The Cardinal Sin”, na którym pojawili się goście pokroju Taliba Kweli, Dj, Premiera czy Evidence`a swoją obecność na scenie melduje reprezentant Szwecji Prop Dylan wypuszczając nowy materiał zatytułowany  „To Whom It May Concern Pt. 1”.

Pierwsze wzmianki odnośnie wydawnictwa ukazały się już półtora roku temu, wraz z pojawieniem się klipu do kawałka „Down For Whateva”, za którego produkcje odpowiada Logophobia,.

Kolejnym singlem jaki ujrzał światło dzienne jest ”Life Mission” z gościnnym udziałem Promoe z ekipy Looptroop Rockers, a następnie wyskoczył „The Fat Lady” wyprodukowany przez Gravy Sparksa. Ostatnim, czwartym w zestawieniu singlem jest Still Imagine”, który w naszej prywatnej opinii jest jednym z najlepszych tracków znajdujących się na long play`u.

Na wydawnictwo składa się dwanaście pozycji, a wśród gości, obok wspomnianego już Promoe usłyszymy mniej znanego kolegę z  Looptroop Rockers, i jednocześnie członka Supersci- Mr Nouna, a także Verba T z załogi The Four Owlz oraz reprezentanta Północnej Karoliny Supastition.

Prop Dylan długo kazał czekać swoim słuchaczom na nowy krążek, jednak w jego wypadku zdecydowanie jakość bierze górę nad ilością. „To Whom It May Concern Pt. 1” jest pozycją, której nie sposób nie sprawdzić od A do Z po naciśnięciu play (w każdym razie nam się nie udało), a każdy kolejny numer wywołuje uśmiech na naszych twarzach, będący przejawem radości z faktu, iż w erze plastiku obcisłych getrów i fikuśnych warkoczyków wyskakują jeszcze takie albumy.

Zdecydowanie polecamy!

Prop Dylan- To Whom It May Concern Pt. 1

1. That Feeling
2. Life Mission (Ft. Promoe)
3. Still Imagine
4. The Fat Lady
5. Oh My
6. Smile (Ft. Verb T)
7. All Gravy
8. Calm Down
9. Down for Whateva
10. Doubt (Ft. Mr Noun)
11. Where the Wild Things are
12. If I Could (Ft. Supastition)

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: