Prykson Fisk x Antiquant proponują „Macrodose”

Opublikowano: 21/09/2023
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Prykson Fisk i Antiquant zawiązali współpracę, która przełożyła się na „Macrodose”. Winylowy longplay mający ukazać się nakładem JuNouMi Records. Właśnie otrzymaliśmy pierwszy zwiastun tego wydawnictwa. Zobrazowany klipem numer „Kolejny tydzień” z gościnnym udziałem Cywinsky’ego oraz Axela Holy.

Prykson Fisk, po ubiegłorocznym, entuzjastycznie przyjętym projekcie Hedora oraz nagranej wraz z Qzynem „103NER EP” zapowiada pierwszy, tegoroczny album. Jest to materiał zatytułowany „Macrodose LP”, w którego powstaniu udział wziął także Antiquant. Zielonogórski producent, na koncie mający płytę z Ryfą Ri, a także współpracę z Madą, asthmą czy Marcelim Boberem. Album stworzony z Pryksonem Fiskiem to natomiast, jak z kolei opisuje reprezentant Renegatów Funku:

„liryczny „trip raport” z perfekcyjnym muzycznym anturażem , dziennik z totalnej życiowej przemiany zainspirowanej mocą medycyny zawartej w enteogenach”.

Duet Prykson Fisk x Antiquant na pierwszy singiel zwiastujący opisany powyżej album „Macrodose LP” wybrał numer „Kolejny tydzień”, w którego nagraniu udział wzięli również wykonujący refren Cywinsky oraz pochodzący z Wielkiej Brytanii Axel Holy. Wynikowi tej współpracy towarzyszy także teledysk zrealizowany przez Emikae i 2MANY.TV.

„Kolejny tydzień walki o swoje zdrowie i marzenia w dzisiejszym parszywym świecie, który na każdej płaszczyźnie uczy nas dróg na skróty. Nie bójmy się wymagać od siebie i szukać własnej drogi do szczęścia…”

– oficjalny opis singla „Kolejny tydzień”

„Macrodose LP” już teraz zamawiać można w sklepie U Know Me Records, która to wytwórnia klasycznie hiphopowemu projektowi Prykson Fisk x Antiquant daje najwyższy znak jakości. Z myślą o tym albumie duet zrealizował dwanaście utworów. Gościnnie w nich, oprócz obecnych w singlowym „Kolejnym tygodniu”, pojawiają się również Fasola, Neile, DJ Bulb, DJ Ph, Ńemy & King Kashmere, Wuja HZG i DJ Chederac. Premierę „Macrodose LP” zaplanowano na 22 listopada.

Prykson Fisk x Antiquant - Macrodose

Prykson Fisk x Antiquant – Macrodose

 1. A1. Introdose
  A2. Więcej psylo feat. Fasola
  A3. Synestezja feat. Fasola
  A4. Halun feat. Neile
  A5. Painkiller feat. DJ Bulb
  A6. Niech płynie feat. Fasola, Cywinsky, DJ Ph
 2. B1. Suspense feat. Ńemy & King Kashmere
  B2. Dziwna rzeczywistość feat. Wuja HZG
  B3. Kolejny tydzień feat. Cywinsky & Axel Holy
  B4. Ogrody feat. DJ Chederac
  B5. Afterglow
  B6. Outrodose

(Fot. główna – kadr z video „Kolejny tydzień”)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: