Przed Wami Plako Wajber, reprezentant Under The Top

Opublikowano: 19/10/2022
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Zaglądamy do podziemia. A konkretnie na to, co dzieje się w labelu Under The Top. Naszą uwagę przykuł reprezentujący tę wytwórnię Plako Wajber. W ostatnim czasie ukazały się dwa luźne single tego rapera i producenta – „Złuda” oraz „OFFROAD”.

Plako Wajber dał poznać się jako dość ortodoksyjny hiphopowiec urodzony w Złotej Erze rapu. Pochodzący z Ozimka, załogant ekipy eseude swoje oddanie kulturze zdążył wyrazić już dwoma solowymi projektami. Epką „What The Plakk?” oraz długogrającym albumem „POKER”. Na pierwszy materiał Plako Wajber otrzymał beaty od m.in. Młodego, Barto Katta, DJ’a 600V, Markowego i Bodziersa. Za brzmienie LP w całości odpowiada natomiast już Siódmy, a gościnnie na tej płycie udzielili się asthma, bartek koko, SYDOZ i DJ Element. Wsparcie na rapowym podwórku Plako ma zatem całkiem mocne.

Reprezentant Under The Top w bieżącym miesiącu zaprezentował dwa luźne single. Obydwoma Plako Wajber potwierdza, że równie dobrze, co na klasycznych beatach, porusza się także po rejonach brzmieniowo bliższym współczesnym trendom. Nie tracąc przy tym swojego trueschoolowego sznytu. Z resztą, sprawdźcie sami. Pierwszy z singli to poparty street video numer „Złuda” z produkcją 9th Beat’z. Drugi to „OFFROAD”, za którego brzmienie odpowiada wodabeats. Stroną wizualną obydwu zajął się POLAR’22, a Wy 'miejcie ucho’ na Plako Wajbera i resztę reprezentantów Under The Top.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: