„Tylko mi Tańcz”, prosi KPSN przed premierą solo

Opublikowano: 19/10/2022
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

KPSN puszcza jeszcze jeden singiel zanim na rynku pojawi się „NOWY BOOMBAP”. Tym razem, jako kolejną zapowiedź solowego albumu reprezentanta Def Jam Recordings Poland, zaprezentowano zobrazowany teledyskiem utwór „Tylko mi Tańcz”.

„Tylko mi Tańcz” to singiel mroczny. Jednak KPSN zawarł w nim nutę romantyzmu, co zaowocowało klimatycznym utworem, którego refleksyjnie posłuchać możemy w domowym zaciszu, jak i wytańczyć w melanżowym trybie na klubowym parkiecie. „Tylko mi Tańcz” to nadal ten szorstki styl, tak charakterystyczny dla KPSN’a, jednak wrażliwie doprawiony. I dodatkowo urozmaicony melodyjnym refrenem, wykonanym również przez samego rapera, dbającego przy tym również o warstwę muzyczną swoich kawałków. Sama treść singlowego „Tylko mi Tańcz” to natomiast trafne zobrazowanie damsko-męskich relacji. Z kolei teledysk do tego utworu to już zasługa Kajetana Ostrowskiego z Blutopia Studio. Kolejny już raz łączącego siły z Piotrkiem, by idealnie przekazać story i emocje numeru.

„NOWY BOOMBAP” trafi do nas już 28 października. Dużo więcej o solowym albumie KPSN’a dowiedzieć możecie się w tym miejscu, a preorder wydawnictwa znajdziecie na stronie Def Jam Recordings Poland.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: