Przed Wami „Towarzystwo Ludzi Prostych”

Opublikowano: 10/04/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Czasy pandemii stawiają pytanie, co robić, gdy przymus pozostania w domu doskwiera? donGURALesko, Miły ATZ, Fokus, Rahim oraz Kostek mają kilka sposobów na nudę.

Można odpalić grilla na telewizorze, wyjść na balkon, wejść na dach, albo zejść do piwnicy. Przestrzegamy raczej przed rzucaniem kapeluszami. Na pewno wskazany jest dobry humor i dobra muzyka! Przed Państwem „Towarzystwo Ludzi Prostych”, czyli wspólny numer donGURALesko, Fokusa, Rahima i Miłego ATZ nagrany na beacie Donatana i doksreczowany przez DJ’a Kostka! A do tego spontanicznd wideo zrealizowane chałupniczo w domach podczas dystansowania społecznego.

„Towarzystwo Ludzi Prostych” jest najnowszym singlem zwiastującym album „DZIADZIOR”, czyli nadchodzące i najbardziej, jak dotąd, hiphopowe wydawnictwo w karierze Gurala. Więcej o zapowiedzianym na 15-go maja krążku dowiecie się w tym miejscu.

Przy okazji warto wspomnieć, że poznańska Szpadyzornia zaangażowała się w działania fundacji Rak’n’roll. Pod linkiem https://bit.ly/zbiorka_Gural uruchomiona została zbiórka środków finansowych dla tych, „którzy nie mogą czekać na koniec pandemii”. Do udziału w niej zachęca sam DGE, który wszystkich darczyńcom podziękuje nowym numerem „Rak’n’Roll Music”. Peace, love, Rak’n’Roll. BANG!

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: