Przedstawiamy Wam Kasię Tontor – wokalistkę i kompozytorkę

Opublikowano: 02/07/2019
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Powiedzieć o Kasi Tontor wokalistka to tak jakby powiedzieć nic. Pochodzącą z Poznania artystkę śmiało można określić nowym i niezwykle istotnym głosem w polskim r&b. Zaznaczyć trzeba, że oprócz śpiewu Kasia zajmuje się także tekstami swoich utworów, a ich warstwa muzyczna również jest przez nią komponowana.

W swojej twórczości wokalistka i kompozytorka stawia na delikatnie brzmiące, wysokiej jakości r&b, w którym czuć ten klasycznie analogowy posmak. Z niewątpliwymi umiejętnościami Kasi Tontor zapoznać możemy się chociażby poprzez jej najnowszy, wypuszczony przed kilkoma dniami singlem pt. „Czapka”. Brzmieniem kawałka w całości zajęła się Kasia wraz z DJ’em Polarem, a trąbki które słyszymy w podkładzie są zasługą Kacpra Grzanki. Klipem utwór zobrazowała ekipa Offshot.

„Czapka” promuje najnowsze wydawnictwo Kasi Tontor – EP zatytułowane „Malajf”, którego premiera miejsce miała pod koniec ubiegłego miesiąca. Materiał składa się z 6 utworów, wśród nich uświadczymy znane już single „Coolgirl” i „Fine”, a całość jest dostępna na YouTube oraz serwisach streamingowych.

Kasia-Tontor-Malajf-okładka-albumu

Kasia Tontor – Malajf

1. Lifez
2. Coolgirl
3. Fine
4. VIBES
5. Sneak Peek
6. Czapka

 

 

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: