Przyłu i Kosi we wspólnym rejsie na beacie Pieruuna

Opublikowano: 25/01/2022
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Przyłu w towarzystwie Kosiego z ekipy JWP/BC zabiera nas w muzyczny rejs, którego celem jest promocja wydanego jesienią albumu „Przyjaciele Czekają W Domu”. Przed Wami singiel „Voyage”. Teraz zaprezentowany wraz z teledyskiem.

Numer „Voyage”, który Przyłu nagrał z udziałem autora albumu „IS.OK”, jak określa to sam gospodarz singlowego utworu, to spełnienie jednego z artystycznych marzeń. W tych bowiem kategoriach Przyłuc postrzega właśnie współpracę z Kosim. Efekt jest natomiast, co najmniej, dobry. Jeśli nawet nie i bardzo dobry! Oprócz oczywiście samych raperów, duża w tym zasługa także odpowiedzialnego za beat Pieruuna. Z kolei warstwa wizualna „Voyage” to już robota Maćka Głaza.

„Tamten rok był dla mnie przełomowy pod względem spełnionych marzeń. Teraz to „plany” kiedyś nie do spełnienia myśl, że zrobie numer z legendą której słuchałem za dzieciaka chłonąc to wszystko. To nie tylko moje marzenia, ale moich braci również. Tak było z VNM dziś jest tak z Kosim – wielki szacunek i 5 za kozacką zwrotę”

Przyłu

„Voyage” to kolejny już singiel promujący wydany w październiku nakładem QueQuality trzeci solowy album Przyłuca. Płyta zatytułowana „Przyjaciele Czekają w Domu” to zdecydowanie jeden z najbardziej osobistych materiałów w dorobku tego rapera. Siłą tego materiału jest absolutna i nieskrępowana niczym autentyczność. Odważne obserwację i mocno życiową treść podano tutaj w sposób wyjątkowo ekspresyjny czyniąc z tego cechę charakterystyczną tej płyty.

Przyłu - Przyjaciele Czekają W Domu - okładka
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: