Nadciąga Neo Soul / Hip-Hop Live Session vol. 7

Opublikowano: 25/01/2022
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Nowy rok trwa w najlepsze, więc najwyższa pora na kolejne ruchy ze strony Live Session Band. Poznański kolektyw ogłosił dziś, że w lutym odbędzie się siódma edycja cyklu Neo Soul / Hip-Hop Live Session, a swój repertuar w wersji instrumentalnej zaprezentuje RR Brygada.

Ryzykownie jest wypowiadać się w imieniu ogółu, ale w tym przypadku chyba możemy zaryzykować – cały muzyczny Poznań z niecierpliwością wyczekiwał kolejnej edycji Neo Soul / Hip-Hop Live Session. Ten wyjątkowy cykl imprez to nie tylko świetna zabawa, ale także wspaniała inicjatywa, łącząca rap z żywymi instrumentami. Dziś pomysłodawca całego zamieszania, perkusista Piotr Kraśner, zapowiedział, że siódma edycja imprezy odbędzie się 11 lutego w klubie 2progi.

Przypomnijmy, że każda edycja to występ innego hip-hopowego wykonawcy, którego utwory Live Session Band opracowuje w nowej aranżacji z żywymi instrumentami. Podczas Neo Soul / Hip-Hop Live Session vol. 7 gwiazdą główną będzie RR Brygada. Support przed poznańskim duetem zapewnią CÓRY, a całość poprowadzi C-zet. Wyjątkowości lutowej imprezie dodaje fakt, że będzie ona połączona z urodzinami Piotra, dlatego tym bardziej nie może Was tam zabraknąć!

LINK DO WYDARZENIA

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: