Pusha T zaprezentował oficjalny klip do singla „If You Know You Know”

Opublikowano: 20/06/2018
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Po opublikowaniu w ubiegłym tygodniu na Spotify vertical video do numeru „If You Know You Know”, w dniu wczorajszym zaprezentowany został oficjalny, pełnometrażowy klip obrazujący tenże singiel pochodzący z najnowszego albumu Pusha T

W wyreżyserowanym przez Shomi Patwary’ego teledysku (polecamy sprawdzić ile gość ma ich na koncie) widzimy Pushe przemierzającego bezdroża w białym Ferrari, które koniec końców zatrzymuje patrol policji. Finału video możecie się już domyślać. Nawiązania do tragicznych wydarzeń z udziałem stróżów prawa jakie w ostatnich latach wstrząsnęły Stanami Zjednoczonymi nie zauważyć się nie da.

Video „If You Know You Know” promuje album „Daytona”, którym 25 maja Kanye West rozpoczął wydawniczą ofensywę dowodzonego przez siebie labelu G.O.O.D. Music. W kolejne piątki po premierze krążka Pusha T ukazał się solowy album Westa, a następnie nagrany wraz z Kid Cudim materiał „Kids See Ghost”. Na zakończenie ubiegłego tygodnia otrzymaliśmy płytę „Nasir”, najnowsze wydawnictwo Nasa, a w tym natomiast światło dzienne ujrzeć ma druga solówka Teyany Taylor.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: