Wyciekł album, nad którym pracowali Dr. Dre i Kanye West

Opublikowano: 27/09/2023
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Dr. Dre i Kanye West pracowali nad wspólnym albumem. Ta rewelacyjna informacja dotarła do nas już przed czterema laty. Nigdy jednak nie doczekaliśmy się finalnego efektu współpracy sławnych producentów. Aż do teraz. Jednak nadal nie oficjalnie. Wspomniany materiał, pod tytułem „Jesus is King II”, wyciekł przed kilkoma dniami do sieci.

Niedokończone sprawy lubią wracać po czasie. Teraz przekonują się o tym Dr. Dre i Kanye West. Bowiem jeszcze w 2019 roku producenci pochwalili się nawiązaniem studyjnej współpracy. Mającej następnie znaleźć odzwierciedlenie w pełnoprawnym albumie stanowiącym następcę „Jesus is King”. Doskonale znana nam już jednak historia rapowych projektów na tyle spektakularnych, że praktycznie niemożliwych do sfinalizowania, skutecznie nasz entuzjazm studziła. Album, pod którym mieliby się podpisać Dr. Dre & Kanye West? Wizja nieco utopijna. Aczkolwiek, nie zmienia to faktu, że autor „The Chronic” oraz „Detoxu” z autorem wielu więcej przełomowych dla gatunku płyt, wspólnie tworzyli. O czym poświadczył utwór „Glory” wykorzystany w reklamie Beats Studio Buds. O powstaniu pozostałych dowiadujemy się z kolei teraz. Po tym jak „Jesus is King II”, w nielegalnej formie, trafił do sieci.

„Jesus is King II”, tak zatytułowany nieoficjalny album Dr.’a Dre i Kanye’ego Westa wyciekł do sieci przed dwoma dniami. Materiał z miejsca przykuwa uwagę gościnnym udziałem innych gwiazd. Przy kolejnych utworach znajdujemy 'featy’, do których dopisani zostali, między innymi, Eminem, Snoop Dogg, Pusha T, Travis Scott, ASAP Ferg, Ty Dolla Sign, Anderson .Paak czy 2 Chainz. Ostatniego z wymienionych usłyszeć możemy wraz z Dre’em w kawałku pt. „Our King”. Świeżym, chociaż nieoficjalnym, numerem autorów „Still DRE” jest natomiast teraz „This is the Glory”. Z kolei Mathers pojawia się w remiksie „Use The Gospel”. Utworze znanym z albumu DJ’a Khaleda. A jeśli jesteśmy przy remiksach to na „Jesus is King II” znalazły się także nowe wersje „Water”, „LA Monster”, „Ashes”, „God Is” oraz „Everything We Need”. Łącznie na nieoficjalnym albumie duetu Dr. Dre & Kanye West znalazło się dziesięć kawałków. A pojawienie się „Jesus is King II” już rozpracowują prawnicy samych twórców.

(Fot. główna – źródło: media społecznościowe Artystów)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: