Radara czeka „Solówka z Bogiem”

Opublikowano: 04/04/2022
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Ponad rok po premierze swojego debiutanckiego albumu, Radar powraca z nowym materiałem. „Solówka z Bogiem” owiana jest, póki co, dość gęstą mgiełką tajemnicy, ale udostępnione dziś „Intro”, daje jasny sygnał, że nie będzie to lekka płyta.

Radar na rapową scenę wdarł się przebojem. Urodzony w Bydgoszczy, ale wychowany w Szczecinie MC, w bardzo szybkim tempie zyskał popularność, dewastując swoich przeciwników w jednych z pierwszych bitew w formule rap battle w Polsce. A że ambicji temu zdolnemu chłopakowi nie brak, poszedł za ciosem i nagrał płytę w duecie z producentem, Yahorem Sharendą.

„Wulgarna poezja” ukazała się 25 grudnia 2020 roku, a Radarem zaczęła się interesować wytwórnia StoproRap. Jeden z klipów z jego debiutanckiej płyty wylądował nawet na kanale poznańskiej wytwórni. I kiedy wybiegaliśmy myślami ku kolejnemu projektowi rapera, oczyma wyobraźni widzieliśmy go właśnie pod skrzydłami DJ’a Decksa, zwłaszcza po ostatnich zawirowaniach z Przemkiem Fergusonem. Dziś, kiedy otrzymaliśmy numer, „Solówka z Bogiem (INTRO)”, będący pierwszym singlem z drugiego albumu Radara, wiemy już, że pozostaje on nadal „na swoim”.

Nowa płyta Radara nosić będzie dość kontrowersyjny tytuł. Raper nazwał ją bowiem, „Solówka z Bogiem”. Jak już wspomnieliśmy w akapicie powyżej, tytułowe intro z krążka wylądowało dziś na YouTube, a szczeciński MC pokazuje w w nim to, z czego zasłynął ponad 2 lata temu – wejście jak w formule battle rap, tyle tylko, że za przeciwnika obiera sobie Boga.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: