Rapsody „Laila’s Wisdom” – szczegóły nowego albumu!

Opublikowano: 14/09/2017
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

 
Pochodząca z Północnej Karoliny Rapsody uważana jest obecnie za jedna z najlepszych przedstawiciel płci pięknej na rapowej scenie. Potwierdza to Busta Rhymes, który o nadchodzącym krążku Marlanny Evans ogłasza opinię, że to najlepszy krążek, jaki słyszał w hip-hopie przez ostatnie 10. lat! Zważywszy na poprzednie dokonania Rapsody i patrząc na tracklistę „Laila’s Wisdom” – mamy prawo mu wierzyć!

Album „Laila’s Wisdom” stanowić będzie trzecie solowe wydawnictwo w karierze  Rapdiddy, pierwsze natomiast, które ukaże się pod szyldem wytwórni Roc Nation (wcześniejsze krążki Rapsody ukazywały się w należącej do 9th Wondera oficynie Jamla, która za wydanie nowego krążka jest również odpowiedzialna).

Zapowiedziane na 22 września „Laila’s Wisdom” zwiastuje wypuszczony na początku miesiąca utwór „You Should Know”, w którym gościnnie wystąpił wspomniany już Buss-a-Bus:

W dniu wczorajszym natomiast na Instagramie Rapsody ukazała się wizualizacja (wraz z fragmentem utworu!) przedstawiająca listę gości, których usłyszeć będziemy mogli obok głównej bohaterki na krążku „Laila’s Wisdom”. Wymieńmy chociażby Kendricka Lamara, Anderson .Paak’a, Musiq Soulchilda czy Terrace’a Martina. Zapowiada się pięknie brzmiący album, którego premiera już w przyszły piątek. A poniżej sprawdzić możecie okładkę krążka „Laila’s Wisdom” wraz z jego pełną tracklistą.

 

https://www.instagram.com/p/BY9UFSuncSq/?taken-by=rapsody

Rapsody – Laila’s Wisdom

1. Laila’s Wisdom
2. Power (feat. Kendrick Lamar & Lance Skiiiwalker)
3. Chrome (Like Ooh)
4. Pay Up
5. Ridin’ (feat. GQ)
6. Sassy
7. Nobody (feat. Anderson .Paak, Black Thought & Moonchild)
8. Black & Ugly (feat. BJ the Chicago Kid)
9. You Should Know (feat. Busta Rhymes)
10. A Rollercoaster Jam Called Love (feat. Musiq Soulchild & Gwen Bunn)
11. U Used 2 Love Me (feat. Terrace Martin)
12. Knock On My Door (feat. BJ the Chicago Kid)
13. OooWee (feat. Anderson .Paak)
14. Jesus Coming (feat. Amber Navran)

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: