Redman szaleńczo pracuje nad „Muddy Waters 2”

Opublikowano: 30/05/2017
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

„Work, Work, Work”, to najczęstsza słowa wypowiadane przez Redmana w zamieszczonych przez niego filmikach stanowiących relację z domowego studia Reggiego Noble’a. Funk Doc zapewnia nas w nich, że maksymalnie zmotywowany do pracy nad sequelem klasycznego albumu, usłyszeć możemy też fragment kawałka pochodzącego z „Muddy Waters 2”.
 “I love to f*ckin’ work! If I could work everyday with no sleep, I would work my f*ckin’ ass off, because I love maximizing my capabilities. I love maximizing my creativity! If I ain’t being a good dad to my kids, or in the gym, I’m f*ckin’ working.”  – zapewnia nas Redman w poniższych filmikach. I miejmy nadzieje, że tym razem album ukaże się już niedługo.

Pierwszą zapowiedź o rozpoczęciu prac nad kontynuacją klasycznego albumu z 1996 usłyszeliśmy od Reggiego około czterech lat temu i od tego czasu niestety słowa te nie zmaterializowały się w postaci długogrającego, który miałby stanowić sequel trzeciego solowego wydawnictwa rapera z Newark. Zamiast tego otrzymaliśmy wydany w 2015 roku album „Mudface” stanowiący 8. solowy krążek w dyskografii Redmana. Sytuacja z wydaniem następcy „Muddy Waters” ponownie nabrała tempa w maju tego roku kiedy to również na instagramowym profilu założyciela Gilla House ukazał się filmik, w którym usłyszeć możemy fragment nagrania „Oh My God” oraz podpis MUDDY WATERS 2 COMING SOON ! OH MY GOD ! OH MY GOD ! OH MY GOD !

MUDDY WATERS 2 COMING SOON ! OH MY GOD ! OH MY GOD ! OH MY GOD !

A post shared by Official Redman IG (@redmangilla) on

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: