Krayzie Bone & Bizzy Bone wydają wspólny album jako Bone Thugs

Opublikowano: 30/05/2017
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Bone Thugs-n-Harmony, legendarna formacja z Cleveland, niestety od 2013 roku i albumu The Art of War: World War III” niestety nie uraczyła swoich fantów nowym materiałem stworzonym przez wszystkich jej członków w komplecie. W duecie bądź solo są na szczęście bardziej aktywni. Krayzie Bone i Bizzy Bone pod szyldem Bone Thugs wydają już wkrótce album „New Waves”. Właśnie poznaliśmy tracklistę oraz okładkę zbliżającego się wydawnictwa.
Premiera albumu nastąpić ma już 23 czerwca, składać będzie się on z 15 utworów, a wśród gości znaleźli się m.in. Bun, Jazze Pha, Uncle Murda oraz wokalista Korna Jonathan Davis. Jednakże wszystkich miłośników Bone Thugs-n-Harmony z pewnością najbardziej ucieszy fakt, że pozostali członkowie zespołu – Layzie Bone, Wish Bone i Flesh-n-Bone również dołożyli swoje zwrotki na krążek „New Waves”Poniżej zamieszczamy dla Was okładkę oraz tracklistę zbliżającego się wydawnictwa.

Bone Thugs – New Waves

 1. Coming Home (f. Stephen Marley)
 2.  If Heaven Had A Cellphone (f. Tank)
 3. Good Person (f. Joelle James)
 4. Fantasy (f. Jesse Rankins)
 5. That Girl (f. Kaci Brown)
 6.  Let It All Out (f. Jazze Pha)
 7. Waves (f. Layzie Bone, Wish Bone & Flesh-n-Bone)
 8. Whatever Comes Up (f. Jonathan Davis of KORN)
 9. Cocaine Love (f. Bun B & Jesse Rankins)
 10. Bad Dream (f. IYAZ)
 11. Gravity (f. Yelawolf)
 12. Bottleservice
 13. Change The Story (f. Uncle Murda)
 14. Ruthless (f. Layzie Bone, Flesh-n-Bone & Eric Bellinger)
 15. Don’t Let Go (f. Rico Love)

Wspólny krążek Krayzie Bone’a i Bizzy Bone’a promowany jest singlem nagranym wraz ze Stephanem Marleyem. Kawałek zatytułowany „Coming Home” udostępniony został około dwóch miesięcy temu, na początku maja natomiast pojawił się klip, który również prezentujemy Wam poniżej.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: