Refleksyjny „Deszcz” zwiastuje premierę club2020

Opublikowano: 02/03/2023
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Rzutem na taśmę przed przyszłotygodniową premierą do słuchaczy trafia jeszcze jedna zapowiedź gwiazdorskiego club2020. Tym razem ekipa w składzie Otsochodzi, Taco Hemingway, Margaret, schafter, CatchUp, Dwa Sławy i Gruby Mielzky zaserwowała nam nad wyraz refleksyjny i osobisty „Deszcz”.

„Deszcz” to już ósma singlowa odsłona club2020. A zarazem kolejny dowód na to, jak różnorodny i wielowymiarowy charakter ma flagowy projekt labelu 2020. Tym razem bowiem trafił nam się singiel melancholijny w swoim charakterze. Postarali się o to odpowiedzialni za refleksyjną warstwę liryczną Otsochodzi, Taco Hemingway, Margaret, schafter, CatchUp, Dwa Sławy i Gruby Mielzky, a także HVLL i SHDOW, czyli autorzy muzyki potęgującej refleksyjny i pochmurny nastrój utworu „Deszcz”.

club2020_deszcz_cover

To już ostatni moment aby zamówić preorderowy drop albumu. Dostępne na club2020.co trzecie wydanie płyty to wersja ze sklepową okładką i bonusowym mixtape’em. Nie dostępnym w regularnej sprzedaży. Limitowany miks zostanie też dodany do pierwszych dwóch dropów club2020. Oficjalna premiera albumu już 10 marca nakładem 2020 label. Więcej informacji o tym projekcie, w tym tracklistę ’clubowego’ albumu, znajdziecie w tym miejscu.

(Fot. główna – autor: Przemek Mazur / mat. prasowe 2020 label)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: